Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Kurier dostał inny adres zamówienia więc czekaliśmy dłużej za pizzą czego wynikiem była zimna i gumowata pizza

Angelika

Długi czas oczekiwania. Pizza się spóźniała i chciałem zadzwonić, aby dowiedzieć się kiedy będzie. Chyba dopiero po 4 próbie ktoś odebrał. Pizza w smaku dobra. Kompozycje fajne. Jednak na pizzy z ananasem składników było mało. Ciasto mogłoby trochę dłużej dojrzewać.

Igor

Pierwszy raz zamawiałem pizze od Was na wynos, prędzej zawsze jadłem na miejscu. Pizza pyszna ale tylko jedna na trzy. Niestety dostawa tragedia. Dwie na trzy pizze rozleciały się w kartonach... Niby poskładało się dodatki ale smak już nie ten. Na miejscu - najlepsza pizza w całej Bydgoszczy wielkie brawa, na wynos drugi raz już raczej nie zamówię.

Paweł

Zamawiałam online jedzenie, jeżeli chodzi o smak pizzy była bardzo dobra, ale musicie pastwo popracować nad dostawą oraz organizacją odbierania telefonów, ogólnego kontaktu z wami. Zamówiłam trzy pizze bez wymysłu Margarita dla dzieci, godzina 17-15 czas dostawy 18-55 i ok rozumiem to,gdy zbliżała się godzina dostawy, czas się zmienił na 19-30, no to już mamy dwie godziny oczekiwania, pizza nie dojechała na godzinę 19-30 ponieważ blisko tej godziny nadeszła kolejna zmiana na godzinę 20-35, tak też dotarła około godziny 20-40. Nie odbieracie telefonów ani ten, który jest w aplikacji 573001041 oraz ze strony 884644500, którego nikt nie odbierał tego dnia. Tak jak pisałam pizza była dobra, choć dzieci już jej nie zjadły bo czekając trzy godziny niestety się nie doczekały. Zdecydowanie musicie to poprawić, albo przez zwiększenie etatów albo w jakiś inny sposób.Pozdrawiam Ania

Anna

Pyszna pizza, którą nie trzeba zalać sosem, żeby smakowała. Kierowca się trochę pospieszył z dostawą, przejechał godzinę przed wyznaczonym czasem, ale i tak wszyscy już byli na miejscu, więc w zasadzie bez różnicy.

Jędrzej

Wszystko super

Dorota

Pizza ogien to normalnie ogien 👌

Arkadiusz

Polecam !

Iza

pizza była pyszna, dostawca był na czas i bardzo pełen szacunku.

Justyna

Pizza rewelacja , poziom premium class

Adam

Pyszna bardzo włoska pizza 🍕

Łukasz

Zimna i uboga w składniki lipa

Radosław

Brak uwag

Katarzyna

bardzo prosty i fajny spsoób na zamówienie pizzy, pomijam że jest chyba najlepsza w Bydgoszczy

Łukasz